Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

zstremesna 

Co dál...?

9 fotek listopad 2012 - zobrazení
Co dál … ?
Rozhodování o budoucnosti není jednoduché pro nikoho z nás, žáci deváté třídy nejsou výjimkou. Proto se jim snaží pomoct nejen rodiče, výchovný poradce, ale například i úřad práce v Bruntále ve spolupráci s městem Krnov a okolní střední školy.
Tradičního veletrhu řemesel a zaměstnanosti ARTIFEX v Krnově se naši deváťáci zúčastnili spolu se svou třídní učitelkou. Měli tak jedinečnou příležitost vidět přehlídku oborů středních škol, ukázku jejich výrobků, prací a výsledků, popovídat si se studenty prezentovaných oborů.
Další možnost pak dostali v rámci „Dne školy“ na SŠZaS v Městě Albrechticích. Zde se našich žáků ujali sami studenti, provedli je školou, seznámili s prostory, dílnami, učebnami. Tady si mohli deváťáci vyzkoušet různé tematické kvízy, něco málo z cukrářského řemesla, soutěže v tělocvičně školy.
Ale za informacemi nemusí jen sami vyjíždět, do školy pravidelně jezdí zástupci středních škol prezentující své školy a obory. Mezi jinými například – SŠP Krnov, SOŠ dopravy a cestovního ruchu, SŠZ Opava, SŠ Praktik – Horní Benešov, SOŠ lesnická a strojírenská Šternberk aj.
Věřím, že naši žáci budou při výběru své střední školy zodpovědní a bude jim přát štěstí.
Z.Fojtková
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron